Cycling for fun, zapsaný spolek, byl založen roku 2011 za účelem pořádání sportovních aktivit se zaměřením na MTB. Spolek vznikl na základě pořádání aktivit, které byly a jsou podporovány v daných lokalitách, jak obcemi, tak i ze strany různých sportovních značek.V této době se spolek zaměřuje na organizaci cyklistického seriálu Haven MTB Series , který v letošním roce úspěšně vstupuje již do páté řady. Seriál je určen pro širokou veřejnost. Nezáleží na věku ani na tom, jak často jezdíte. Stačí jen mít chuť si zasportovat a užít si krásný den s přáteli či rodinou ve společnosti podobně naladěných lidí. Na základě seriálu vznikl i team HAVEN.

Součástí seriálu Haven MTB Series je 8 MTB závodů (5 maratonů a 3 cross coutry) a 1. cyklistický ples, na kterém probíhá i slavnostní vyhlášení celého seriálu.

Mimo tento cyklistický seriál se spolek Cycling for fun věnuje i pořádání snowboardových campů, a to převážně v zahraničí (Francie, Rakousko, Itálie,Slovensko) Tyto snowboardové campy mají již více jak 15letou tradici.

Na těchto campech se lektoři – Zdeněk Arnold , Andrea Arnoldová  snaží naučit jízdu na snowboardu, a to jak pokročilé jezdce, tak i úplné začátečníky, kteří jsou po týdnu stráveném na tomto campu, schopni sjet už i červenou sjezdovku. V rámci campu probíhají přednášky o snowboardingu, o technice ježdění, o údržbě a péči snowboardu, o bezpečnosti na svahu aj. Součástí campu jsou SNB závody a prezentace naučené jízdy, kde každý ze zúčastněných obdrží hodnotnou cenu. 

Cílem spolku Cycling for fun je především vést děti ke sportu,motivovat je, a tím je odvrátit od drog a násilí. Proto také Cycling for fun vymýšlí další nové aktivity, kterými toto podpoří.

Za tímto usílím stojí dva sportovní nadšenci, manželé  Zdeněk Arnold a  Andrea Arnoldová